Tel:
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.

Producent silnika, niezawodna jakość, koncesje cenowe

Dom

Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6 7

Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.

CHANGZHOU VIC-TECH MOTOR TECHOLOGY CO., LTD
Changzhou Vic-Tech Motor Techology Co., Ltd specjalizuje się w produkcji mikrosilników i akcesoriów od 2011 roku. Nasze główne produkty: silnik krokowy mikro, motoreduktor, podwodny ster strumieniowy oraz sterowniki i sterowniki silników.

Mamy zespół badawczo-rozwojowy z 20-letnim doświadczeniem w rozwoju motoryzacji, zapewniający klientom niestandardowe usługi w zakresie projektowania i rozwoju. Wykorzystując naszą uczciwość, niezawodność i jakość, Vic-Tech Motor dąży do pozostania pionierem w sprzedaży zagranicznej poprzez poszukiwanie globalnych partnerów.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : VIC-TECH

Ilość pracowników : 20~100

Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000

Rok założenia : 2011

pc Export : 60% - 70%

Main products: Stepping Motor,Geared Motor,Linear Motor

Numer rejestracyjny firmy: 320407000153402
Przedstawiciel prawny: Wang Yanyou data założenia: 2011-1-5
Zakres działalności: badania i rozwój, produkcja i sprzedaż silników, wyrobów metalowych, wyrobów z tworzyw sztucznych, form i elementów elektronicznych; import i eksport różnych towarów i technologii

Firma Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. została założona 5 stycznia 2011 r. Nasz zespół ma ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu, rozwoju i produkcji mikrosilników, dzięki czemu możemy realizować rozwój produktu i projektowanie pomocnicze zgodnie ze specjalnymi potrzebami klientów!
Nasza firma początkowo świadczyła usługi dostosowywania silników i rozwoju produktów dla różnych gałęzi przemysłu w Chinach. Nasze główne produkty: mikro silnik krokowy, motoreduktor, podwodny ster strumieniowy oraz sterowniki i sterowniki silników. W ciągu 9 lat współpracowaliśmy z wieloma znanymi firmami krajowymi i rozpoczęliśmy ekspansję w 2015 roku. Na rynkach zagranicznych firma dostarcza produkty wysokiej jakości dla globalnego przemysłu kontroli przemysłowej ściśle według międzynarodowych standardów. Wszystkie produkty są zgodne z wymogami UE CE i ROHS. Naszą zaletą jest to, że mamy ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe i wsparcie zespołu projektowego w zakresie badań i rozwoju. W ciągu ostatnich kilku lat zgromadziliśmy wiele doświadczeń i projektów. Dzięki doskonałej jakości usług polegamy na kompletnym sprzęcie testowym, doskonałych metodach testowych i surowej jakości. Normy, pracujemy nad poprawą jakości i wydajności naszych produktów. Dla każdego klienta zapewniamy serwis techniczny i obsługę posprzedażną produktów od końca do końca, które są rozpoznawane i chwalone przez klientów.
Obecnie sprzedaje głównie klientom w setkach krajów w Azji, Ameryce Północnej, Europie itp., Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Niemczech, Kanadzie, Hiszpanii itp. Nasza „uczciwość i niezawodność, zorientowana na jakość” filozofia biznesowa, specyfikacja wartości „przede wszystkim klient” Opowiadaj się za innowacjami zorientowanymi na wydajność, współpracą i wydajnym duchem korporacyjnym, ustal wytyczne dotyczące podziału wartości w ramach „wspólnego budowania i udostępniania”, a ostatecznym celem jest stworzenie maksymalnej wartości dla klientów.

Usługowe

Nasze usługi

1. Czas realizacji zamówienia wynosi około 15 dni, czas realizacji zamówienia masowego wynosi 25-30 dni.

2. Możemy przyjąć płatności za pośrednictwem Mastercard, Visa, e-Checking, PAYLATER, T / T i Paypal.

3. Możemy zapewnić Państwu profesjonalne wsparcie techniczne, a gwarancja jakości naszych produktów wynosi 12 miesięcy.

4. akceptujemy produkty dostosować.

Opakowanie: pojedyncze opakowanie kartonowe, 500 sztuk w kartonie.

Czas wysyłki:
DHL: 3-5 dni roboczych ;

UPS: 5-7 dni roboczych ;

TNT: 5-7 dni roboczych ;

FedEx: 7-9 dni roboczych ;

EMS: 12-15 dni roboczych ;

China Post: Zależy od statku, do którego kraju ;

Morze: Zależy od statku, do którego kraju

Firma Zespół

Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd. Od 2011 roku firma kultywuje wiele wybitnych elitarnych zespołów,
Naszą zaletą jest to, że mamy ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe i wsparcie zespołu projektowego w zakresie badań i rozwoju. W ciągu ostatnich kilku lat zgromadziliśmy wiele doświadczeń i projektów. Dzięki doskonałej jakości usług polegamy na kompletnym sprzęcie testowym, doskonałych metodach testowych i surowej jakości. Normy, pracujemy nad poprawą jakości i wydajności naszych produktów. Dla każdego klienta zapewniamy obsługę techniczną i obsługę posprzedażną produktów od końca do końca, które są rozpoznawane i chwalone przez klientów.
Obecnie sprzedaje głównie klientom w setkach krajów w Azji, Ameryce Północnej, Europie itp., Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Niemczech, Kanadzie, Hiszpanii itp.
Główny zespół badawczo-rozwojowy składa się z 8 osób. Zespół przyjmuje filozofię biznesową „uczciwości i niezawodności, zorientowanej na jakość”, standard wartości „przede wszystkim klient”, popiera innowacje zorientowane na wydajność, współpracę i efektywnego ducha korporacji, a także ustanawia wytyczne dotyczące „współtworzenia i udostępniania”, z ostatecznym celem stworzenia maksymalnej wartości dla klientów.

Changzhou Vic-Tech Motor Technology Co., Ltd.
Nr 28, Shunyuan Road, Xinbei Dist, Changzhou, Jiangsu, Chiny (kontynent)
Tel:86-0519-86921569
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Micro Stepper Motor dostawca. © 2019 - 2022 micro-steppermotor.com. All Rights Reserved.