Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ closed loop stepper motor ] mecz 65 produkty.
10 mm średnica 5V PM Stepper Motor Małe rozmiary Z ołowianym śrubą dla sprzętu medycznego
| Motor type: | Stepper motor with lead screw |
|---|---|
| Motor size: | 10 mm |
| Step angle: | 18°/step |
Liniowy aktuator stały magnes, silnik krokówkowy 10 mm ze śrubą ołowiową
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Motor diameter: | 10 mm |
| Lead screw: | M2*0.4P |
VSM10152 10mm średnica M2 wiodący śrubokręt POM suwak liniowy silnik krokany z 4 szpilkami FPC
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
35mm 35BYJ412P z napędem 3,75 stopnia z kątem 42.51 skrzynia biegów
| Motor type: | PM stepper motor with gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 35mm diameter |
| Rated voltage: | 12V DC |
Wysoki moment obrotowy średnica 28 mm Mały rozmiar 1,8 stopnia kąta kroku NEMA11 Hybrid Stepper Motor
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 28 mm |
| Typ wału: | Okrągły wał |
Wysokiej precyzji 20 mm NEMA 8 Stepper Motor z ołowianą śrubą / ręcznym orzechem do drukarki 3D、przędów medycznych
| Rodzaj silnika: | Liniowy hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 20 mm (NEMA 8) |
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
NEMA34 1,8 stopniowy kąt krokówkowy 86 mm hybrydowy krokówkowy silnik ze śrubą
| Motor Type:: | Hybrid Stepper Motor |
|---|---|
| Motor Size:: | 86mm (NEMA34) |
| Step Angle:: | 1.8° |
NEMA 8 20mm 2 fazy, 4 kroki kąt kroku 1,8° Prężnica dwubiegunowy hybrydowy silnik stopniowy do urządzeń medycznych
| Opór: | 3,7 Ω±15% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Rodzaj: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
NEMA 8 2-fazowy 4-stopniowy dwustronny hybrydowy silnik kroków z kątem kroku 1,8° i średnicą 20 mm.
| Opór: | 3,7 Ω±15% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Typ: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Liniowy silnik stopniowy przebiegający przez wał 10 mm średnica 9 mm uderzenie ze śrubą ołowiową
| Rodzaj silnika: | Miniaturowy silnik liniowy |
|---|---|
| Średnica silnika: | 10 mm |
| Kąt kroku: | 18° |

