Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ m3 screw gearbox stepper motor ] mecz 104 produkty.
Hybrydowy silnik krokowy przekładni planetarnej NEMA 14 o wysokim momencie obrotowym 5V 12V 35mm
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | Dostosowane |
2 Faza 4 Druty 10 mm Mikro Metal Gearmotor Stepper Motor Z Encoderem
| Rodzaj: | Silnik przekładniowy z enkoderem |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
10 mm 2 faza 18° kąt kroku Mikromotor z przyrządem biegów metalowych
| Rodzaj: | Silnik przekładniowy z enkoderem |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | PO POŁUDNIU |
N20 12 mm motor z prędkością prądu stałego do zamków drzwiowych i drukarek 3D
| Prąd ciągły (A): | 0,05 ~ 0,5 (A) |
|---|---|
| Efektywność: | czyli 1 |
| Prędkość (RPM): | 10000 ~ 15000 (obr/min) |
Metalowy motoreduktor 5 V DC, miniaturowe silniki elektryczne CW / CCW z przekładnią VSM15-816G
| typu: | Silnik przekładniowy |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
5V 10mm miniaturowy silnik prądu stałego Dc / High Torque Micro Motor VSM10-816G
| typu: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Mikrosilnik elektryczny dwufazowy czteroprzewodowy / metalowy silnik Dc SM10-831G
| typu: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Mały silnik elektryczny o wysokim momencie obrotowym Silnik z przekładnią ślimakową DC DIY Mini motoreduktor 24 V z przekładnią
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ROHS |
| Napięcie: | 24 V prądu stałego |
13GR Micro Electric Gearbox / Metal Gear Reducer Box 15 * 11 Mm
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | 10mm * 9mm |
| Przełożenie: | 1: 3 |
24 GB przekładnia silnika elektrycznego / mała przekładnia planetarna Średnica 24 * 10 Mm
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | 24mm * 10mm |
| Przełożenie: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |

