Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ m3 screw gearbox stepper motor ] mecz 95 produkty.
Dostosowany współczynnik przełożenia Przekładniowy silnik krokowy do inteligentnych produktów zabezpieczających SM15-MG
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | dostosowane |
Silnik krokowy z magnesem trwałym typu 2 fazy 4 przewody Przekładniowy silnik krokowy 15 mm Dostosowany prąd SM15-MG
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | dostosowane |
4 fazowy 6-przewodowy silnik z magnesami trwałymi / 7,5 ° High Torque micro Stepper Motor
| Rodzaj: | silnik przekładniowy |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły (a): | Dostosowane |
15BY45 5V Przełożenie 1:50 Plastikowa przekładnia 15mm Przekładniowy silnik krokowy 2 Faza 4 Przewody 18 ° Silnik krokowy z przekładnią
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Wysokowydajny silnik krokowy z przekładnią metalową 12 V DC 7.5 Kąt kroku Certyfikacja PM ROHS
| Rodzaj: | silnik przekładniowy |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Przekładnia 13GR 15mm o niskiej prędkości i wysokim Torque, 15 * 11 Mm okrągła mała przekładnia silnika
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | 10mm * 9mm |
| Przełożenie: | 1: 3 |
24 GB 10 mm mikro przekładnia do motoreduktorów z mikro przekładnią Średnica 24 * 10 Mm
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | 24mm * 10mm |
| Przełożenie: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |
10 * 12 mm wielokątny stopniowy reduktor biegów silnikowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Wielkość: | 10 mm*12 mm |
| Przełożenie: | Opcjonalnie |
50BYJ46-6 15V DC Permanent Magnet Stepper Motor with 15° Step Angle and 33.3:1 Gear Ratio
| Metoda napędu: | 2-2 fazy |
|---|---|
| Opór: | 23Ω±7%/fazę |
| Kąt kroku: | 15° |
Lekka mikro przekładnia 12 GB do miniaturowego reduktora przekładni 10 * 9 Mm
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | 10mm * 9mm |
| Przełożenie: | 1: 3 |

