Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ m3 screw gearbox stepper motor ] mecz 95 produkty.
8mm mini PM silnik krokówkowy z skrzynią biegów 10mm*8mm 18 stopni kąt kroku osi D lub śruby M3
| Typ silnika:: | Dwubiegunowy |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 18 stopni |
| Liczba faz:: | 2 fazy |
M3 wał śrubowy 2 fazy 10 mm mini silnik krokówkowy 18 stopni kąt kroku
| Model nr.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Typ silnika:: | Silnik krokowy z przekładnią |
| Kąt kroku:: | 18 stopni |
Wysoki moment obrotowy 12 V Silnik prądu stałego z przekładnią Silnik krokowy z m3 Śruba Chiński Hurtownia Niski poziom hałasu Stały magnes krokowy
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Typ: | Silnik krokowy skrzyni biegów |
|---|---|
| Nr fazy: | 4 fazy (jednobiegunowe) |
| Odporność cewki: | 60 Ω/fazę |
10-817G 10 mm silnik krokówkowy z 1024 GB poziomym wałem skrzyni biegów
| Typ silnika:: | Silnik krokowy 10mm |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 18 stopni/przełożenie |
| Liczba faz: | 2 fazy (dwubiegunowe) |
Opcjonalny współczynnik biegów 10*12 Skrzynia biegów 10mm Magnes stały VSM10-816G Motor krokany
| Rodzaj silnika: | Silnik stopniowy PM + skrzynia biegów |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 10 mm średnicy |
| Kąt kroku: | 18°/względ biegów |
High Torque Hybrid NEMA 14 mały silnik ślimakowy z przekładnią ślimakową z enkoderem przekładni planetarnej
| Typ skrzyni biegów: | Silnik krokowy 35mm hrbrid |
|---|---|
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
| Przełożenie: | 133:1 |
Skrzynia biegów Bipolarny silnik krokowy z reduktorem przełożenia od 2: 1 do 1000: 1 D Wał wyjściowy
| Typ skrzyni biegów: | Przekładnia 10*12mm |
|---|---|
| Przełożenie skrzyni biegów: | 2:1~1000:1 |
| Typ silnika: | bipolarny silnik krokowy |
50BYJ46-6 50mm wielkość BYJ silnik krokówkowy 33:1 stosunek redukcji skrzynki biegów
| Rodzaj silnika: | Motoreduktor |
|---|---|
| Nr fazy: | TRWAŁY MAGNES |
| Odporność cewki: | 23Ω/faza |
50BYJ46-6 50mm średnica 5V DC dwubiegunowy stały magnes skrzynia biegów silnik krokany
| Kąt kroku: | 15° |
|---|---|
| napięcie: | 15 V prądu stałego |
| Opór: | 23 Ω ± 7% |

