Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ stepper motor used in printers ] mecz 235 produkty.
Low price 28BYJ48 permanent magnet PM stepper motor with 64:1 ratio gearbox
| Typ silnika:: | Silnik PM skrzyni biegów |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 5.625 °/64 |
| Napięcie znamionowe:: | 12V DC |
Silnik krokowy z przekładnią 35 mm 5v 12VDC PM Typ magnesu stałego Łatwy do kontrolowania 35BYJ46
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Orzecznictwo: | ROHS |
| Napięcie (v): | 12V |
4 fazowy 6-przewodowy silnik z magnesami trwałymi / 7,5 ° High Torque micro Stepper Motor
| Rodzaj: | silnik przekładniowy |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły (a): | Dostosowane |
35byj46 napięcie pm silnik krokowy 7,5° silnik krokowy 5-przewodowy silnik krokowy z magnesami trwałymi
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
Silnik krokowy z magnesem trwałym o niskim poziomie hałasu Silnik krokowy z przekładnią 12 V 5-przewodowy
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
5VDC 8mm Długość wyjściowa worm shaft przekładnia z 15mm średnicy PM silnik kroków
| Rodzaj silnika: | Silnik 15 mm + przekładnia ślimakowa |
|---|---|
| Średnica silnika: | 15 mm |
| Przełożenie: | 21:1 do 1030:1 |
Wysokiej precyzji 35 mm średnicy stały reduktor biegów magnetyczny
| Rodzaj silnika: | Silnik magnetów stałych + skrzynia biegów |
|---|---|
| Średnica silnika: | 35 mm |
| Przełożenie skrzyni biegów: | 30:1 |
12VDC silnik liniowy 20mm silnik z uchwytem 2-fazowy 4-przewodowy motor przesuwny krokaty z plastikowym orzechem
| Typ: | Magnes trwały |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
Silnik krokowy z przekładnią Chińska hurtowa dostawa Silnik krokowy z magnesem trwałym o niskim poziomie hałasu do zaworu 25BYJ412L
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
28BYJ48 100Ω 12V DC Metal Silnik krokowy z przekładnią Chiński Hurtownia Niski poziom hałasu Silnik stały Magnes krokowy
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | dostosowane |

