Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ stepper motor used in printers ] mecz 235 produkty.
VSM10152 10mm średnica M2 wiodący śrubokręt POM suwak liniowy silnik krokany z 4 szpilkami FPC
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
35mm 35BYJ412P z napędem 3,75 stopnia z kątem 42.51 skrzynia biegów
| Motor type: | PM stepper motor with gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 35mm diameter |
| Rated voltage: | 12V DC |
Wysoki moment obrotowy średnica 28 mm Mały rozmiar 1,8 stopnia kąta kroku NEMA11 Hybrid Stepper Motor
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 28 mm |
| Typ wału: | Okrągły wał |
NEMA34 1,8 stopniowy kąt krokówkowy 86 mm hybrydowy krokówkowy silnik ze śrubą
| Motor Type:: | Hybrid Stepper Motor |
|---|---|
| Motor Size:: | 86mm (NEMA34) |
| Step Angle:: | 1.8° |
Silnik krokowy z liniową śrubą pociągową NEMA34 Kąt 1,8 stopnia z nakrętką
| Opór: | 1,6Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 stopnie |
| Rodzaj: | Hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Liniowy hybrydowy silnik krokowy ze śrubą pociągową SM86C0905 NEMA34 86mm z nakrętką
| Opór: | 1,6Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 stopnie |
| Rodzaj: | Hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Mini 10 mm średnicy, 2-fazowy 4-przewodowy silnik stopniowy, mikro silnik liniowy o stałej osi
| Resistance: | 18Ω±10% |
|---|---|
| Phase: | 2-2 |
| Type: | Permanent Magnet |
10mm ślimakowy silnik krokowy ze współczynnikiem redukcji, szeroki zakres zastosowań
| Model nr.: | SM10-1812-236-10D |
|---|---|
| Typ silnika: | Silnik krokowy z przekładnią |
| Średnica: | 10mm |
SM10-1812-603G-8D Współczynnik redukcji przekładni ślimakowej Silnik krokowy 10 mm
| Model nr.: | SM10-1812-603G-8D |
|---|---|
| Typ silnika: | Silnik krokowy |
| Średnica: | 10 mm |
18 ° kąt kroku 10 mm średnica Mikro-krokowy silnik z uchwytem przesuwaczem
| Kąt kroku (stopnie):: | 18°/krok |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy |
| napięcie: | 3.3~5V DV |

