Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ stepper motor used in printers ] mecz 235 produkty.
Silnik krokowy 42mm o wysokim momencie obrotowym 1.8 stopnia 0.9 Nema 17 z przekładnią planetarną
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |
Wykorzystanie silnika stopniowego z przekładnią 3.25°/22.25 stopnia kąta stopnia stałego magnesowego
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Prąd ciągły (A): | Zindywidualizowane |
| Orzecznictwo: | ROHS |
10Ω/31Ω Micro Gear Stepper Motor z 15mm Motor + Worm Gearbox
| Napęd nominalny: | 5 V prądu stałego |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Silnik 15 mm + przekładnia ślimakowa |
| Rezystancja cewki: | 10 Ω/31 Ω (pojedynczy silnik) |
Liniowy silnik stopniowy przebiegający przez wał 10 mm średnica 9 mm uderzenie ze śrubą ołowiową
| Rodzaj silnika: | Miniaturowy silnik liniowy |
|---|---|
| Średnica silnika: | 10 mm |
| Kąt kroku: | 18° |
Wielokrotny współczynnik biegów Dwukrotnie układany 15 mm krokany silnik z skrzynią biegów Worm
| Rodzaj silnika: | Silnik 15 mm + przekładnia ślimakowa |
|---|---|
| Średnica silnika: | 15 mm |
| Rodzaj skrzyni biegów: | Przekładnia ślimakowa |
SM15-845G Sprzęgło zmniejszone 15 mm z obudową ochronną
| Motor type: | PM motor+gearbox+case |
|---|---|
| Motor size: | 15 mm diameter |
| Step angle: | 18°/gear ratio |
Wysokiej precyzji silnik stopniowy ze śrubokrętem liniowym SM20-34L-T Ślizgacz mosiężny M3 Śrubokręt ołowiowy
| Motor type: | PM motor with brass slider |
|---|---|
| Motor size: | 15 mm diameter |
| Motor stroke: | 34 mm |
28BYJ48 Stały magnes PM Stepper Motor z skrzynią biegów 64:1
| Motor type: | Gearbox PM motor |
|---|---|
| Rated voltage: | 12V DC |
| Step angle: | 5.625°/64 |
1.8 Stopień 0,9 Silnik stopniowy 42 mm (NEMA17) z biegówką planetarną wielokrotnie od 3:1 do 200:1 stosunku biegów
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rodzaj skrzyni biegów: | Przekładnia planetarna |
| Rozmiar silnika: | 42mm (NEMA17) |

