Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ m3 screw gearbox stepper motor ] mecz 95 produkty.
Motoreduktor krokowy 5v DC 20mm 2-fazowy 4-przewodowy mikro-liniowy silnik krokowy ze skrzynią biegów
| Rodzaj: | silnik przekładniowy |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły (a): | Dostosowane |
15BY wysoki moment obrotowy 15mm Micro Stepper Motor 5vDC Konfigurowalny metalowy motoreduktor
| Rodzaj: | Silnik krokowy przekładni |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Orzecznictwo: | ROHS |
10mm 2-fazowy 4-przewodowy silnik krokowy z mikroprzekładnią i metalową skrzynią biegów 5Vdc SM10-831G
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
10mm silnik krokowy o niskiej prędkości i wysokim momencie obrotowym 5Vdc mini motoreduktor nadaje się do spawarki światłowodowej
| Długość wału: | 16mm Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Opór: | 40 Ω |
| Średnica wału: | 3 mm |
Hybrydowy silnik krokowy NEMA 17 High Torque 42 mm z przekładnią planetarną
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | Dostosowane |
5VDC 10mm konfigurowalny1:3~1000 Mini Stepper Motor, 2 fazy 4 drutu High Torque Stepper Motor do maszyny spawalniczej, itp.
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Orzecznictwo: | ROHS |
Silnik stopniowy z przekładniami do urządzeń medycznych
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Magnes stały |
20mm 12v Dc mikroprzekładniowy silnik krokowy Forhigh Precision 2-fazowy 4-przewodowy mini motoreduktor krokowy VSM20-MG
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
634JSX153 silnik krokowy z przekładnią chińska hurtowa dostawa niski poziom hałasu silnik krokowy z przekładnią ślimakową silnik krokowy z magnesem trwałym
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
10 mm silnik stopniowy 2 fazy 18° silnik stopniowy z metalową skrzynką biegów
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |

