Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ stepper motor used in printers ] mecz 235 produkty.
20 mm 2 fazy dwustronny stały magnes stopniowy silnik 18° Stopniowy kąt stopnia dla urządzeń automatycznych, robotów
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Silnik krokowy z magnesem trwałym |
| Kąt kroku (stopnie): | 18° |
Drukarka 3D, silnik krokany, silnik redukcji biegów 5v DC, dostosowany do analizatora śliny, analizatora krwi, itp.
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
Silnik stopniowy PM z skrzynką biegów 2,2 V-12 V napięcie znamionowe napęd > 70 N
| Pchnięcie: | >70N |
|---|---|
| Kąt kroku: | 7,5°/10 |
| Rozmiar silnika: | 25 mm |
30BYJ46 Silnik krokowy z magnesami trwałymi o niskim poziomie hałasu z wałem ciętym 12 V 7,5 °/82,25 Kąt kroku 0,8 USD ~ 3/szt.
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
30BYJ46 Silnik krokowy z magnesami trwałymi o niskim poziomie hałasu z wałem ciętym 12 V 7,5 °/82,25 Kąt kroku 0,8 USD ~ 3/szt.
| Typ: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Prąd ciągły (A): | Dostosowane |
Wysokiej precyzji 57HS51 57mm NEMA 23 hybrydowy silnik krokówkowy z koderem optycznym 500 PPR
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 57mm (NEMA23) |
| Aktualny: | 1~4 A/fazę |
3.3-5 V silnik stopniowy ze ślizgaczem prądu stałego - 2000 Hz Min Max Frequency Response 0.02mm Travel per Step
| śruba prowadząca: | M2*P0.4 |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Liniowy silnik krokowy PM z suwakiem |
| Średnica silnika: | 8 mm |
Niestandardowy wał D 35HS42 NEMA 14 35mm Hybrid Stepper Motor Z Worm Gearbox
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy z przekładnią |
|---|---|
| Rodzaj skrzyni biegów: | Przekładnia ślimakowa |
| Rozmiar silnika: | 35 mm (NEMA 14) |
SM1516 Niskoprężny silnik kroków o wysokim momentu obrotowym 5v15mm 12 Volt Sprzęgły silnik kroków
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
3.3V VSM0806 DC POM Slider Linearny silnik krokówkowy 15 mm Odległość jazdy M2 Śruby prowadzenia
| Motor type: | PM stepper motor+slider |
|---|---|
| Motor size: | 8mm diameter |
| Step angle: | 18°/step |

