Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ stepper motor used in printers ] mecz 235 produkty.
4 przewody 12 woltowy regulator prędkości silnika, mikrokontroler silnika krokowego SWT-201M
| Typ silnika: | silnik krokowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | 250g |
Wysokiej precyzji 20 mm NEMA 8 Stepper Motor z ołowianą śrubą / ręcznym orzechem do drukarki 3D、przędów medycznych
| Rodzaj silnika: | Liniowy hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 20 mm (NEMA 8) |
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
Mikrosilnik krokowy 18 ° Kąt kroku 3,3 V DC mini Silnik krokowy do 2-fazowego 4-przewodowego silnika krokowego w małej przestrzeni kamery
| Napięcie: | 3,3 V |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 0,8 g/cm3/900 str./s |
| Rezystancja izolacji: | 1MΩ DC100V |
Konfigurowalny 2-fazowy sterownik silnika krokowego z silnym przeciwzakłóceniowym SWT-201M
| Typ silnika: | silnik krokowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | 250g |
Kompaktowy sterownik silnika prądu stałego 2-fazowy 4-przewodowy sterownik silnika krokowego SWT-201M
| Typ silnika: | silnik krokowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | 250g |
20 mm silnik mikro-krokowy dopasowany do skrzynki biegów 18°/krok 2 fazy
| Model nr.: | 20BY45 |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Bipolarny mikro silnik krokówkowy |
| Kąt kroku: | 18°/krok |
25mm PM Linear Motor Valve 3.3vDC Wysokiej jakości zespolony silnik krokówkowy do sterowania zaworami
| Rodzaj silnika: | Silnik krokowy PM ze skrzynią biegów |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 25 mm |
| Kąt kroku: | 7,5°/10 |
Bipolar Drive 24V Micro Stepper Motor 20mm 2 Phase With Metal Gear
| typ:: | Silnik krokowy z magnesem trwałym |
|---|---|
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
| Stosowanie:: | drukarka, przemysł, system bezpieczeństwa |
25mm 2 fazy 3.2v Wi-Fi elektryczny termostatyczny walcownik chłodniczy z napędem
| Rodzaj silnika: | Silnik krokowy PM ze skrzynią biegów |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 25 mm |
| Kąt kroku: | 7,5°/10 |
Miniaturowy silnik stopniowy 20 mm 1 kg, napęd M3, śrubka do drukarki D, kontrolka precyzyjna w przemyśle itp.
| Rodzaj silnika: | Liniowy silnik krokowy PM z suwakiem |
|---|---|
| Średnica silnika: | 20mm |
| Kąt kroku: | 18°/krok |

