Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
Nema 14 35mm Hybrid Ball Screw Stepper Motor 1.8° Step Angle Voltage 1.4 / 2.9V Prąd 1.5A,4 Przewody ołowiowe
| Rozmiar silnika: | 35 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 1,4 / 2,9 |
Przekładnia planetarna Nema14 o wysokim momencie obrotowym 2-fazowy silnik krokowy 5V 35mm
| Kąt kroku: | 1,8 ° |
|---|---|
| Rodzaj: | Hybrydowy |
| Faza: | 2 fazy |
Kąt kroku 1,8 stopnia NEMA 8-osiowy hybrydowy silnik krokowy o średnicy 20 mm 2-fazowy silnik krokowy 5 V
| Średnica śruby pociągowej: | 3,5 mm |
|---|---|
| Ołów śruby pociągowej: | 0,3 mm |
| Przesuw liniowy na krok: | 0,0015 mm/krok |
15mm silnik krokowy z wałem ślimakowym 5V DC magnes trwały 2-fazowy
| Średnica silnika: | 15 mm |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | TRWAŁY MAGNES |
| Numer fazy: | 2 |
Silnik stopniowy hybrydowy o średnicy 20 mm
| Napięcie (VDC): | 3.9 |
|---|---|
| Ampery/faza: | 0,6 |
| Rezystancja/faza (omy) przy 25 ℃: | 6,5 ± 15% |
15mm 2 Faza 4 Wire Micro Stepper Motor Metal Gearbox 5V 18 stopniowy kąt kroku
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Moment obrotowy: | 15g*cm |
| Typ: | Magnes trwały |
Silnik krokowy z przekładnią NEMA 17 z hybrydowym silnikiem krokowym z małą przekładnią planetarną
| Kąt kroku: | 00,9°/1,8° |
|---|---|
| Aktualność: | 0.4~1.7A/faza |
| Rodzaj: | Hybrydowy silnik krokowy |
Wysokiej precyzji 35 mm planetarny zestaw biegów silnik kroków NEMA 14 silnik kroków
| Typ silnika:: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 10,8°/stosowanie biegów |
| Rozmiar silnika:: | 35 mm |
Wysokiej precyzji 20 mm NEMA 8 Stepper Motor z ołowianą śrubą / ręcznym orzechem do drukarki 3D、przędów medycznych
| Rodzaj silnika: | Liniowy hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 20 mm (NEMA 8) |
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
Nema 17 Hybrid Planetary Geared Stepper Motor 42mm Gear Reducer Stepper Motor dla drukarki 3D
| Kąt kroku: | 1,8 stopnia |
|---|---|
| Przełożenie: | 1- Nie, nie.720 |
| Rodzaj przekładni: | Przekładnia planetarna |

