Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
42mm Diameter 4 Wires Nema 17 Hybrid Stepper Motor with 1.8 Degree Step Angle for Precision Instruments
| Średnica: | 42 mm |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Przewody: | 4 |
Wysoka dokładność drukarki 3D Silnik krokowy / Nema 11 Silnik krokowy 28BYG301-25K-C
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Silnik krokowy z regulacją położenia hybrydowego / Nema 11 Silnik krokowy 28BYG301-25K-C
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Dwufazowa bipolarna drukarka 3D Silnik krokowy 35 mm 1,8 ° Kąt nachylenia 35HS34
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1300g.cm |
| Fazy: | 2 |
Sterowanie silnikiem krokowym o małych rozmiarach Nema 14 35mm Dwufazowy 36HM21
| Kąt kroku (stopnie): | 0,9 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1100g.cm |
| Fazy: | 2 |
35 mm silnik krokowy Nema 14, 2-fazowy hybrydowy silnik krokowy o niskim poziomie hałasu 35HS34
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1300g.cm |
| Fazy: | 2 |
Nema 11 silnik krokowy 28x28mm korpus 1.2A 2 fazowy 4 ołowiowy hybrydowy silnik krokowy odpowiedni do drukarki 3D obrabiarki CNC
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| Moment trzymania: | 1400g.cm |
| Faza: | 2 |
Wysokowydajny hybrydowy silnik krokowy 20 mm (Nema 8), bipolarny, 4-przewodowy, z możliwością wyboru skoku śruby ACME
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 2,5 V, 6,3 V |
| Prąd znamionowy: | 500 mA/fazę |
Przemysłowy silnik krokowy o wysokiej rozdzielczości / Mały silnik krokowy 28BYG501
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Lekki silnik krokowy z regulacją położenia 1,8 ° do maszyn medycznych NEMA14 35HS34
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1300g.cm |
| Fazy: | 2 |

