Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
Mikrokontroler położenia typu krokowego 1,8 stopnia na krok NEMA14 36HM21
| Kąt kroku (stopnie): | 0,9 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1100g.cm |
| Fazy: | 2 |
Hybrydowy silnik krokowy NEMA 17 High Torque 42 mm z przekładnią planetarną
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | Dostosowane |
NEMA17 0,9° 42mm Hybrid Position Control Stepper Motor Max.axial force 10N Dla drukarki 3D, wyposażenia włókienniczego
| Kąt kroku: | 0,9° |
|---|---|
| Wzrost temperatury: | 80 ℃maks |
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+50℃ |
Czarny kolor 42mm hybrydowe liniowe silniki krokowe 1.8 stopnia 2-fazowy silnik krokowy Nema 17 duży moment obrotowy 42BYG34H-01
| Kąt kroku: | 0,9° |
|---|---|
| Wzrost temperatury: | 80 ℃maks |
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+50℃ |
Compact Nema 11 Regulacja położenia Silnik krokowy DC Bezszczotkowy typ 28byg304
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Napęd zewnętrzny Hybrydowy silnik krokowy 20 mm (Nema 8), bipolarny, 4-przewodowy, opcjonalnie skok śruby ACME
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 2,5 V, 6,3 V |
| Prąd znamionowy: | 500 mA/fazę |
0.5A 1,8° kąt kroku Niski hałas 35mm Nema 14 Motor krokówkowy do urządzeń włókienniczych、Sterowanie automatyczne、Maszyna do pakowania
| Kąt kroku: | 1,8° |
|---|---|
| Rodzaj: | Hybrydowy |
| Faza: | 2 |
Hybrydowy silnik krokowy Nema 23 (57 mm), bipolarny, 4-przewodowy, ze śrubą pociągową ACME, niski poziom hałasu, długa żywotność, wysoka wydajność.
| Rozmiar silnika: | 57 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 2,3 / 3 / 3,1 / 3,8 |
Hybrydowy silnik krokowy Nema 34 (86 mm), bipolarny, 4-przewodowy, śruba pociągowa ACME, niski poziom hałasu, długa żywotność, wyposażenie formowane
| Rozmiar silnika: | 86mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 3 / 4,8 |
Hybrydowy silnik krokowy Nema 8 (20 mm), bipolarny, 4-przewodowy, śruba pociągowa ACME, niski poziom hałasu, długa żywotność, wysoka wydajność
| Rozmiar silnika: | 20mm |
|---|---|
| Napięcie/faza: | 2,5 / 6,3 V |
| Prąd/faza: | 0,5A |

