Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
Silnik krokowy o wysokiej precyzji Nema 11 Silnik krokowy drukarki 3D 27 mm
| Typ silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° stopni |
| Liczba faz: | 2 Faza |
Przytrzymujący moment obrotowy 2-fazowy hybrydowy typ Nema11 sterowanie pozycją silnik krokany Piękny wygląd
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 1400g.cm |
| Faza: | 2 |
Nema 17 typu captive 2-fazowy 4-przewodowy śrubowy silnik krokowy o wysokim momencie obrotowym z siłownikiem liniowym z nakrętką miedzianą
| Gwarancja: | 3 miesiące-1 rok |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
Sterownik mikro silnika prądu stałego do silnika krokowego z magnesami trwałymi SWT-203M
| Typ silnika: | silnik krokowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | 250g |
10 v Małe 2 Fazy Hybrydowy NEMA11 Silnik Krokowy Do 28mm Maszyny Do Grawerowania Sprzęt Medyczny silnik krokowy 28BYG304
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 1400g.cm |
| Faza: | 2 |
Silnik krokowy 42mm o wysokim momencie obrotowym 1.8 stopnia 0.9 Nema 17 z przekładnią planetarną
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |
35 mm hybrydowy silnik krokówkowy liniowy NEMA14 niewłączony do wału bieżącego z nutą ręczną
| Opór: | 10,8Ω±15% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Rodzaj: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Silnik krokowy wysokiej dokładności, silnik krokowy NEMA11 1,8 stopnia 28BYG501
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
NEMA11 Microstepping Stepper Motor / Small Dc Stepper Motor 0.5A 28BYG
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Sterownik silnika krokowego 12 V / Sterownik silnika stałego magnesu stałego SWT-203M
| Typ silnika: | silnik krokowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | 250g |

