Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
Hybrydowy silnik krokowy Nema 11 (28 mm), bipolarny, 4-przewodowy, ze śrubą pociągową ACME, niski poziom hałasu, długa żywotność, wysoka wydajność.
| Rozmiar silnika: | 28 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 2.1 / 3.7 |
Hybrydowy silnik krokowy Nema 17 (42 mm), bipolarny, 4-biegunowy, śruba pociągowa ACME, kąt kroku 1,8°, długa żywotność, wysoka wydajność.
| Rozmiar silnika: | 42 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 2,6/ 2/2,5 |
Hybrydowy silnik krokowy Nema 14 (35 mm), bipolarny, 4-biegunowy, śruba pociągowa ACME, kąt kroku 1,8°, wysoka wydajność.
| Rozmiar silnika: | 35 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° |
| Napięcie (V): | 1,4 / 2,9 |
35BYG 35mm 1,8 stopnia NEMA14 Hybrid Stepper Motor 2 Faza 4 Wire Stepper Motor
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Moment obrotowy: | 0,02 nm (0 cali) |
| Typ: | Hybrydowy |
Hybrydowy silnik krokowy 1,8 stopnia 2 fazy Nema 17 Silnik krokowy
| Kąt kroku: | 1,8°/krok |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12 V prądu stałego |
| Prąd znamionowy: | 400mA/fazę |
42mm 12 V 0,4 A Motor Hybrydowy Krokowy o rozmiarze kwadratowym 1,8 stopnia Nema17 Motor Krokowy do drukarki 3D、maszyny medycznej
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| napięcie: | 12 V |
| Aktualny: | 0,4 A |
NEMA14 35mm Elektryczne silniki krokowe 1,8 stopnia Precyzyjny 2-fazowy hybrydowy silnik krokowy
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| Średnica silnika: | 35mm |
| FAZA: | 2 |
Wysokiej precyzji hybrydowy silnik krokowy NEMA6 o rozmiarze 14 mm, napięciu znamionowym 1,7 V i odporności 22Ω/faza
| Typ silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Kąt kroku: | 1,8° stopnia |
| Napięcie znamionowe: | 1,7 V |
Drukarka 3d Hybrydowy silnik krokowy Niski poziom hałasu Lekki NEMA11 28BYG501
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
NEMA11 Tiny Controls Silnik krokowy Typ hybrydowy High Performance 28BYG301
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |

