Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
Sterowanie silnikiem krokowym o niskim poziomie hałasu NEMA11 Łatwy w instalacji 28BYG304
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Liniowy hybrydowy silnik krokowy ze śrubą pociągową SM86C0905 NEMA34 86mm z nakrętką
| Opór: | 1,6Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 stopnie |
| Rodzaj: | Hybrydowy liniowy silnik krokowy |
42 mm Wysokiej Wydajności NEMA 17 Motor Krokowy, kąt kroku 1,8° 1,33A dla drukarki 3D, sprzętu monitorowania, maszyn medycznych
| Kąt kroku (stopnie): | 0,9° |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 2200g.cm |
| Faza: | 2 |
Dostosowywalny 42mm Wielkość 300mm TR8 Długookresowy Wał NEMA17 Liniowy Hybrydowy Motor Krokowy z 4mm Ołów
| Opór: | 0,8 Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Typ: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
NEMA 8 20mm 2 fazy, 4 kroki kąt kroku 1,8° Prężnica dwubiegunowy hybrydowy silnik stopniowy do urządzeń medycznych
| Opór: | 3,7 Ω±15% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Rodzaj: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
VSM28H32 Chińska fabryka bezpośrednia sprzedaż28 mm Średnica NEMA 11 Hybrydowy silnik krokowy 1,8 stopnia
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 600g.cm |
| Napięcie znamionowe: | 1,7 V. |
86mm NEMA34 trapezoidal Tr lead screw linear hybrid stepper motor with optical encoder
| Opór: | 0,45 Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Typ: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Hybrydowy silnik krokowy z liniową śrubą pociągową NEMA17 42 mm z mosiężną nakrętką POM
| Opór: | 3,7 Ω ± 15% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 stopnie |
| Rodzaj: | Hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Dwufazowy dwubiegunowy silnik krokowy 35 mm, Nema 14 Silnik krokowy typu hybrydowego 36HM21
| Kąt kroku (stopnie): | 0,9 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1100g.cm |
| Fazy: | 2 |
35mm 1,8 stopnia kąta kroku 12vdc niski obrót / min Hybrid Stepper Motor Plus Worm Gear Transmission do automatycznego sterowania
| Kąt kroku: | 1,8° |
|---|---|
| Rodzaj: | Hybrydowy |
| Faza: | 2 |

