Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ 2 phase hybrid stepper motor ] mecz 145 produkty.
NEMA 17 42mm Hybrid Stepper Motor Z Planetary Gearbox
| Typ silnika:: | hybrydowy silnik krokowy + skrzynia biegów planetarna |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 10,8°/stosowanie biegów |
| Rozmiar silnika:: | 42 mm |
Wysoki moment obrotowy średnica 28 mm Mały rozmiar 1,8 stopnia kąta kroku NEMA11 Hybrid Stepper Motor
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rozmiar silnika: | 28 mm |
| Typ wału: | Okrągły wał |
35C0301 Hybrydowy liniowy silnik krokowy NEMA14 z precyzyjną śrubą pociągową o skoku 0,6096 mm
| Opór: | 1,8 Ω/fazę |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 przewody |
| Typ: | hybrydowy liniowy silnik krokowy |
Niestandardowy wał D 35HS42 NEMA 14 35mm Hybrid Stepper Motor Z Worm Gearbox
| Rodzaj silnika: | Hybrydowy silnik krokowy z przekładnią |
|---|---|
| Rodzaj skrzyni biegów: | Przekładnia ślimakowa |
| Rozmiar silnika: | 35 mm (NEMA 14) |
Bipolarny dwufazowy hybrydowy silnik krokowy NEMA 11 10 Napięcie 28BYG201
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
2 fazy Trwały 35 mm NEMA14 Hybrid Stepper Motor 35 mm 1,8 ° Step Angle Holding Torque 1300g.cm
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8° |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 1300g.cm |
| Faza: | 2 |
NEMA11 2-fazowy silnik krokowy do sterowania drukarką 3D 28BYG201
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
2 Faza Waga 220 g Moment obrotowy 2200 g.cm Wysoka precyzja NEMA 17 Hybrid Stepper Motor / 42mm Stepper Motor
| Kąt kroku (stopnie): | 0,9° |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 2200g.cm |
| Faza: | 2 |
Drukarka 3D małego rozmiaru Silnik krokowy DC Bezszczotkowy typ Lekki 28BYG501
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
Trwały silnik krokowy NEMA11 o zamkniętej pętli 1,8 stopnia na krok 28 BYG
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |

