Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
Silnik krokowy Micro PM o średnicy 5 V i średnicy 4,4 mm ze skrzynią biegów
| Kąt kroku: | 22,5 ° |
|---|---|
| Typ silnika: | Silnik krokowy z przekładnią |
| Odporność: | 14 Ω ± 8% |
NEMA 11 Wysoki moment obrotowy 35 mm silnik stopniowy 12 V 2-fazowy 7,5°
| Średnica silnika: | 35 mm |
|---|---|
| Napęd nominalny: | 12V |
| Liczba faz: | 2 fazy |
8 mm silnik krokany skrzynia biegów planetarnych małych rozmiarów z technologią MIM
| Rodzaj silnika: | SILNIK KROKOWY 8 MM |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 stopni/20 |
| Liczba faz: | 2 fazy (dwubiegunowe) |
3,3V 6mm Mikrosilnik krokowy 2-fazowy 4-przewodowy 3000 obr./min
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Typ: | Magnes stały |
| Prąd na fazę: | 0,2A |
VSM0632 Silnik krokowy z podwójnym wałkiem 6 mm, mocny silnik krokowy do projektora
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 4,6V |
10mm 2-fazowy 4-przewodowy silnik krokowy z przekładnią Mini Dc do kamery Ip 40 Ohm DC 5.0V
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2) |
| Napięcie: | 5v |
Przez wał mini śrubowy liniowy silnik krokowy 20 mm kąt kroku 7,5 stopnia
| Średnica silnika: | 20mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 5v |
| Moc: | 3,4 W. |
VSM0807C 8mm Mini Linear Stepper Motor 2 Faza 5V do kamery
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Prąd na fazę: | 150mA |
| Napęd nominalny: | 5,0 V |
18° kąt kroku Waga 40g Mini Linearny Motor Krokowy Do Urządzeń Medycznych Precyzyjny Instrument 25BYZ-A013-C
| Opór: | 53Ω±10% |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Rodzaj: | TRWAŁY MAGNES |

