Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
8mm mini PM silnik krokówkowy z skrzynią biegów 10mm*8mm 18 stopni kąt kroku osi D lub śruby M3
| Typ silnika:: | Dwubiegunowy |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 18 stopni |
| Liczba faz:: | 2 fazy |
Silnik krokowy 5 V DC 10 mm o wysokim momencie obrotowym z mini przekładnią ślimakową 12 V
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2) |
| Napięcie: | 5v |
NEMA 8 20mm 12v Dc Pm Printer Mini Linear Stepper Motor 2 Faza 4 Drut z metalowym suwakem
| Rodzaj: | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
M3 wał śrubowy 2 fazy 10 mm mini silnik krokówkowy 18 stopni kąt kroku
| Model nr.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Typ silnika:: | Silnik krokowy z przekładnią |
| Kąt kroku:: | 18 stopni |
Kompaktowy Mini Slider Liniowy Motor Krokowy Efektywny Uderzenie 10 mm Podróż na krok 0,02 mm
| śruba prowadząca: | M2*P0.4 |
|---|---|
| Maksymalna częstotliwość odpowiedzi: | 2000 Hz ((min) |
| Podróż na krok: | 0,02 mm |
10 mm 2-fazowy 4-przewodowy mini-horyzontalny zestaw biegów silnik krokówkowy
| Rodzaj: | Silnik przekładniowy z enkoderem |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
3.3V VSM1070 o średnicy 10 mm mini rozmiar nagie szpilki 18 silnik krokowy z kątem krokowym
| Typ: | Silnik krokowy |
|---|---|
| Nr modelu: | VSM1070 |
| Budowa: | Magnes stały |
8mm 3,3VDC mini-pociąg skoków silnik krokówkowy linijny
| Numer modelu: | VSM0806 |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Rodzaj: | TRWAŁY MAGNES |
Micro Slider Screw Stepper Motor 10mm 5VDC Mini Linear Stepper Motor dla precyzyjnych instrumentów
| Numer modelu: | VSM10198 |
|---|---|
| Faza: | 2, 2 |
| Rodzaj: | TRWAŁY MAGNES |
10mm Mini Stały Magnet Stepper Motor 5v 2 Faza 18 stopnia dla inteligentnych produktów bezpieczeństwa、obiektywy kamer
| Kąt kroku (stopnie):: | 18°/fazy |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| napięcie: | 5V |

