Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
Śruba kątowa 18 stopni Napęd bipolarny Mikrosilnik krokowy 10 mm
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2) |
| Napięcie: | 5 V DC |
Prowadnica liniowa Szyna ślizgowa Śruba prowadząca Silnik krokowy z magnesem trwałym 20mm
| Rodzaj: | Trwały magnes |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 ° |
| Faza: | 2) |
Napęd 3,3-5 V silnik stopniowy ciągły ze stopniowym silnikiem PM o średnicy 8 mm
| Maksymalna częstotliwość początkowa: | 800 Hz ((min) |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18°/krok |
| napięcie: | 3,3 ~ 5 V prądu stałego |
Silnik krokowy 10mm 5V 2-fazowy ze śrubą M3 i nakrętką miedzianą
| Średnica silnika: | 10 mm |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Rodzaj silnika: | TRWAŁY MAGNES |
20mm 12v Dc mikroprzekładniowy silnik krokowy Forhigh Precision 2-fazowy 4-przewodowy mini motoreduktor krokowy VSM20-MG
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Lekki mini hybrydowy silnik krokowy do urządzeń monitorujących 28BYG304
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
3.3 Napęd 2 fazy 8 mm liniowy silnik stopniowy przesuwany do obiektywów aparatu fotograficznego i kamery bezpieczeństwa
| Orzecznictwo: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Rodzaj: | 2 fazy |
| Krok anioła: | 18 |
Napęd dwubiegunowy 20 mm Mikroślizgacz Motor stopniowy wiodący śrubka 66 mm Uderzenie silniki liniowe
| Rozmiar silnika: | 15 mm (opcjonalnie 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 stopni |
| Rozstaw ołowiu: | M3 Odległość 0,5 mm |
2 fazy 4 przewody Małe silniki elektryczne z redukcją biegów do elektroniki cyfrowej SM15-816G
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | dostosowane |
Mini NEMA11 1,8 stopniowy silnik krokowy do grawerowania urządzeń medycznych 28 BYG
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |

