Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 112 produkty.
2 fazy 4 przewody Małe silniki elektryczne z redukcją biegów do elektroniki cyfrowej SM15-816G
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły(a): | dostosowane |
Mini NEMA11 1,8 stopniowy silnik krokowy do grawerowania urządzeń medycznych 28 BYG
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
8mm 3.3v 16Ω układu przesuwnego 40mm silnika krokówkowego liniowego z uchwytem i śrubą dla instrumentów optycznych
| Kąt kroku: | 18° |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Prąd / faza: | 0,25A |
Niski poziom hałasu Mini Dc Silnik z przekładnią / 2-fazowy dwubiegunowy silnik krokowy Z FPC SM10157
| typu: | Silnik przekładniowy |
|---|---|
| Budowa: | Trwały magnes |
| Prąd ciągły (a): | dostosować |
VSM08248 8mm Micro Liniowy Silnik Krokowy 3.3V z Uchwytem
| Faza: | 2, 2 |
|---|---|
| Typ: | Magnes stały |
| Prąd na fazę: | 0,2A |
VSM08248 8mm Micro Liniowy Silnik Krokowy 3.3V z Uchwytem
| Faza: | 2, 2 |
|---|---|
| Typ: | Magnes stały |
| Prąd na fazę: | 0,2A |
Long Life 3V DC 8mm Diameter Micro Stepper Motor 2 Phase 4 Wire for Camera Rotation Focus
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Typ: | Magnes stały |
| Aktualny: | 150 mA |
Do silnika suwaka silnika krokowego 8mm 3.3 v mini silnik śrubowy VSM08102
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
0.15A 8mm Kamera Micro Slider Silnik krokowy, śruba przewodowa Micro 3.3 V DC 8mm Silnik krokowy VSM08102
| Rodzaj: | Trwały magnes |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 ° |
| Faza: | 2) |
5V 10mm miniaturowy silnik prądu stałego Dc / High Torque Micro Motor VSM10-816G
| typu: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |

