Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
Liniowy silnik stopniowy przebiegający przez wał 10 mm średnica 9 mm uderzenie ze śrubą ołowiową
| Rodzaj silnika: | Miniaturowy silnik liniowy |
|---|---|
| Średnica silnika: | 10 mm |
| Kąt kroku: | 18° |
3.3-5 V silnik stopniowy ze ślizgaczem prądu stałego - 2000 Hz Min Max Frequency Response 0.02mm Travel per Step
| śruba prowadząca: | M2*P0.4 |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Liniowy silnik krokowy PM z suwakiem |
| Średnica silnika: | 8 mm |
Dwufazowy mały bipolarny silnik stopniowy 3.3VDC 10mm śruby z uchwytami
| Rozmiar silnika: | 8 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18°/krok |
| Rodzaj silnika: | Silnik krokowy ze śrubą pociągową |
5v 10mm 18 stopni Waga 14g Metal Gear Motor dla instrumentów precyzyjnych
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| napięcie: | 5V |
Lekki silnik krokowy z przekładnią Mini Dc o wysokim momencie obrotowym, planetarny silnik krokowy 15 mm 15BY45
| Rodzaj: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| Moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |
Kompaktowy i wydajny silnik stopniowy z linią przesuwczą z oporem cewki 20Ω/faza
| Średnica silnika: | 20mm |
|---|---|
| śruba prowadząca: | M3*0,5P |
| Projekt suwaka: | Mosiężny suwak + podwójne łożyska liniowe |
2 fazy Slizgacz Motor krokówki Przyciąg około 1,3 KG Opór cewki 20Ω/faza
| Średnica silnika: | 20mm |
|---|---|
| Odporność cewki: | 20 Ω/fazę |
| Rodzaj silnika: | Silnik stopniowy z suwakem |
GM12-15BY Mini w pełni metalowy silnik krokowy z przekładnią DC5v 2 fazy 4 drut 15 mm
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 5V |
8mm mini PM silnik krokówkowy z skrzynią biegów 10mm*8mm 18 stopni kąt kroku osi D lub śruby M3
| Typ silnika:: | Dwubiegunowy |
|---|---|
| Kąt kroku:: | 18 stopni |
| Liczba faz:: | 2 fazy |
Silnik krokowy 5 V DC 10 mm o wysokim momencie obrotowym z mini przekładnią ślimakową 12 V
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2) |
| Napięcie: | 5v |

