Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
Mini 5VDC Silnik krokowy z magnesami trwałymi Micro Slider Linear Screw Motor 10mm
| Kąt kroku: | 18° |
|---|---|
| Napięcie: | 5V |
| Opór: | 18Ω ± 10% |
8mm Permanent Magnet Stepper Motor3.3v 2 Phase 18 ° Chinese Mini Motor Producent
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 3,3V |
2 Phase 10mm Slider Stepper Motor 18° Full Step Drive For Position Control, Precision medical devices, Automatic door Wykorzystanie silnika 2 Phase 10mm Slider Stepper Motor 18° Full Step Drive For Position Control, Precision medical devices, Automatic door
| Rodzaj: | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
Wytrzymały 8mm 2 fazy 18 stopnia Waga 5,5 g PM Stepper Motor Do precyzyjnych urządzeń medycznych
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| napięcie: | 3,3 V |
VSM08145 Suwak magnesu stałego Silnik krokowy 8 mm Mała średnica 2,8 Gf.Cm ~ 3,8 Gf.Cm
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Fazy: | 2 |
| Napięcie: | 5,0 V |
Mini 5V 25mm kąt kroku 15 stopni liniowy silnik krokowy z magnesami trwałymi ze śrubą pociągową
| Moc: | 3,85 W. |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Prąd fazowy: | 160mA |
M2*P0.4 Przesunięcie śruby ołowiane, silnik stopniowy liniowy - dostosowalna wydajność
| Typ śruby pociągowej: | M2*0,4P |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Liniowy silnik krokowy PM z suwakiem |
| Odporność cewki: | 20 Ω/fazę |
Precyzyjny 8mm Slider Liniowy Motor Krokowy dla Gładkiego Ruchu z M2 * 0.4P Ołów śrubą
| Typ śruby pociągowej: | M2*0,4P |
|---|---|
| Efektowny udar: | 10 mm |
| Odporność cewki: | 20 Ω/fazę |
10mm Mini Gear Box Stepper Motor Dia10 Micro Geared Stepper Motor Z Ołównym Śruby
| Rodzaj: | Silnik stopniowy z permanentnym magnesem |
|---|---|
| Faza: | 2-2 |
| Prąd / faza: | 0,4A |
3.3V 2 Faza 20 Ω Krótkotrwały Slizgowy Silnik Krokowy Do Urządzeń Monitorowania Do Urządzeń Noszalnych Kamery Bezpieczeństwa
| Orzecznictwo: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Rodzaj: | 2 fazy |
| Warunki: | Nowy |

