Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
6mm Dia PM Micro Stepper Motor 3.3V Long Life 2 Phase Mini Step Motor
| Faza:: | 2 |
|---|---|
| typ:: | 2-fazowy minisilnik krokowy |
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
10mm Micro Stepper Motor 5VDC 10BY25 PM Mini Stepping Motor 1 pc US$2~5
| Faza:: | 2 |
|---|---|
| typ:: | Mikrosilnik krokowy |
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
10 mm mini silnik kroków 2-fazowy 4-przewodny silnik kroków z miedzianym orzechem stosowanym do precyzyjnego sprzętu medycznego
| Kąt kroku: | 18° |
|---|---|
| napięcie: | 5,0 V |
| Opór: | 10Ω ± 10% |
Mini liniowy silnik krokowy 20 mm DC 7,5 15 stopni
| Odporność: | 13Ω ± 10% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Rodzaj: | Magnes stały (silnik PM) |
6 mm Pm 3.3VDC Mikro silnik stopniowy do urządzeń elektronicznych
| Temperatura otoczenia: | -30℃~+70℃ |
|---|---|
| Aktualny: | 0,050A |
| Życie: | ≥5000 godz |
Chiny SM15-45L 2 Faza 4 Wire Motor Precision 6V DC Stepping Motor 15mm 18 stopni
| Rozmiar silnika: | 15mm (opcjonalnie 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 stopni |
| Rodzaj silnika: | Silnik krokowy ze śrubą pociągową |
Chiny 10mm Micro Linear Stepping Motor 3.3vDC 18 stopni kąta kroku Bi-polar 2-2 fazy
| Rozmiar silnika: | 10 mm |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 stopni |
| Rodzaj silnika: | Silnik krokowy ze śrubą pociągową |
15BY mini motoreduktor 5Vdc 2-fazowy silnik krokowy 15mm stosowany do precyzyjnych instrumentów, takich jak spawarki światłowodowe
| Napięcie: | 3,3 V ~ 5 V |
|---|---|
| Średnica wału: | M3P0,5 lub 3mmD2,5mm |
| Długość wału: | 14,5 mm Możliwość dostosowania |
10BY Mini 5v 10mm średnica Micro Stepper Motor PM Stepper Motor
| Model nr.: | VSM1070 |
|---|---|
| Faza: | 2, 2 |
| Prąd / faza: | 0,2A |

