Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Faza: | 2 |
|---|---|
| Typ: | Magnes stały |
| Prąd na fazę: | 150 mA |
25mm PM Mini 12V niewoli niskonapięciowy liniowy siłownik krokowy 24V mini liniowy silnik krokowy do automatyki biurowej
| Odporność: | 13Ω ± 10% |
|---|---|
| Faza: | 2 za 4 |
| Rodzaj: | Trwały magnes |
Obiektywy kamery Mini silnik krokowy 8 mm 2-fazowy 4-przewodowy z przekładnią miedzianą
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| napięcie: | 3,3 V |
8mm mikro silnik krokowy 2-fazowy 4-przewodowy Mini silnik krokowy z przekładnią miedzianą do obiektywów aparatu Pm08
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 3,3V |
Dwufazowy hybrydowy silnik krokowy / Mini silnik krokowy 10 Napięcie 28 BYG
| Kąt kroku (stopnie): | 1,8 ° |
|---|---|
| Holding Torque: | 1400g.cm |
| Fazy: | 2 |
8 mm średnicy skrzynia biegów silnik kroków 2-fazowy 4-przewodowy mini silnik biegów
| Kąt kroku: | 18° |
|---|---|
| Woltaż: | 3.3 v |
| Opór: | 40 Ω ± 10% |
Mikrosilnik krokowy 18 ° Kąt kroku 3,3 V DC mini Silnik krokowy do 2-fazowego 4-przewodowego silnika krokowego w małej przestrzeni kamery
| Napięcie: | 3,3 V |
|---|---|
| Trzymający moment obrotowy: | 0,8 g/cm3/900 str./s |
| Rezystancja izolacji: | 1MΩ DC100V |
Vic-Tech 2 Phase 4 Wire Stepper Motor , 3.3V DV Stepping Motor 8mm
| Typ: | Silnik krokowy 3,3 V |
|---|---|
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
| Woltaż:: | 3,3 V prądu stałego |
6mm Mikrosilnik krokowy VSM0652 2-fazowy precyzyjny mini silnik
| Średnica silnika: | 6 mm |
|---|---|
| Długość kadłuba: | 7 mm |
| Średnica wału: | 1 mm |
VSM08-016-10G 8mm Micro Metal Gearmotor chiny dostawca 4 drutu mini silnik krokowy 3.3 v wysokiej precyzji silnik krokowy
| typu: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |

