Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
Dwufazowy silnik krokowy z mikro-krokowym silnikiem pod kątem 18 stopni
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy |
| napięcie: | 5 V prądu stałego |
10mm silnik krokowy o niskiej prędkości i wysokim momencie obrotowym 5Vdc mini motoreduktor nadaje się do spawarki światłowodowej
| Długość wału: | 16mm Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Opór: | 40 Ω |
| Średnica wału: | 3 mm |
10mm mały silnik krokowy 2 fazy 4 drut mikro suwak silnik krokowy/mini silnik krokowy silnik śruby pociągowej
| Typ: | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
10mm mikro suwak liniowy silnik krokowy silnik śrubowy z 5v wspornikiem silnika krokowego SM10198
| Rodzaj: | Trwały magnes |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18 ° |
| Faza: | 2) |
5VDC High speed 10mm silnik krokowy 2-fazowy 4-przewodowy mini dwubiegunowy silnik krokowy do sprzętu medycznego
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+60℃ |
|---|---|
| Życie: | ≥5000 godz |
| Hałas: | ≤40 dB |
Bipolar Drive 24V Micro Stepper Motor 20mm 2 Phase With Metal Gear
| typ:: | Silnik krokowy z magnesem trwałym |
|---|---|
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
| Stosowanie:: | drukarka, przemysł, system bezpieczeństwa |
wysokiej precyzji silnik krokówkowy 5VDC Micro Linear Stepper Motor 10mm pm silnik krokówkowy z orzechem Do sprzętu medycznego
| Kąt kroku: | 18° |
|---|---|
| napięcie: | 5,0 V |
| Opór: | 18 Ω ± 10% |
SM10-42L Mini siłownik liniowy o średnicy 10 mm ze wspornikiem i suwakiem
| typ silnika: | Liniowy silnik krokowy |
|---|---|
| Rezystancja cewki: | 20 Ω/fazę |
| Napięcie znamionowe: | 5 V prądu stałego |
2 fazy 4 kroki 7.5°/15° kąt kroku Uderzenie 76mm OD 36mm Zewnętrzne napęd Mini Linear Stepper Motor
| Opór na fazę: | 9Ω±10% |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy, 4 kroki |
| Rodzaj: | Magnes trwały (silnik PM) |
8mm Mini silnik krokowy z magnesami trwałymi 3.3v 2 fazy 18 °
| Kąt kroku (stopnie):: | 18°/krok |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy |
| Napięcie: | 3,3 V DV |

