Wszystkie produkty
-
Micro Stepper Motor
-
Silnik krokowy z magnesami trwałymi
-
Przekładniowy silnik krokowy
-
Liniowy silnik krokowy
-
Suwak Silnik krokowy
-
Hybrydowy silnik krokowy
-
Mały silnik z przekładnią DC
-
Silniki strumieniowe ROV
-
Motoreduktor Micro Metal
-
Micro Gearbox
-
Sterowanie krokowe silnikiem położenia
-
Silnik krokowy drukarki 3D
-
Sterownik silnika krokowego
-
Sterownik silnika prądu stałego
-
Ołów Śruba I Dokrętka
-
Andres BlancoPędnik przybył poprawnie. Przetestowałem je na ROV i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Epoksydowe wykończenie wnętrza jest bardzo dobre, a moc silników w stosunku do wielkości jest całkiem dobra. -
6. Gregoire LangeWspółpraca Changzhou Vic-Tech Motor Tech z naszą firmą była po prostu świetna. Dobre zrozumienie naszych potrzeb, wielka chęć rozwiązania naszych problemów. Polecam ! -
David MoleveltProfesjonalna i przejrzysta komunikacja. Zamówienie zostało wysłane na czas. Złącza licznikowe, jeśli zostały dodane do przesyłki. Sterownik działa tak, jak ustaliliśmy! -
Buildstorm Private LimitedProdukt działa zgodnie z oczekiwaniami, był ładnie zapakowany. Sprzedawca reaguje bardzo szybko i pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Są gotowi dostosować produkt do Ciebie. -
Ashley GriffinPrzesyłka została odebrana bardzo szybko. Produkt był dobrze chroniony przez opakowanie. Przedstawiciel firmy był serdeczny i uprzejmy. Ocena Plus!
słowa kluczowe [ mini step motor ] mecz 111 produkty.
8mm Mini Micro Stepper Motor 2 Faza 18 stopni Krok kąt 3.3V napędu napędowego
| Model nr.: | SM08133 |
|---|---|
| Rodzaj silnika: | Micor silnik stopniowy |
| Napięcie jazdy: | V DC |
3.3 v DC 10mm Mini śruba suwakowa silnik krokowy 18 ° kąt kroku liniowy silnik krokowy VSM1069
| Typ: | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Kąt kroku: | 18° |
| Faza: | 2 |
Micro Slider Motor 6mm Micro Stepper Motor / 4,6VDC 2-fazowy minisilnik krokowy do projektora VSM0632
| Kąt kroku (stopnie):: | 9 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 4,6 V |
5VDC 10mm konfigurowalny1:3~1000 Mini Stepper Motor, 2 fazy 4 drutu High Torque Stepper Motor do maszyny spawalniczej, itp.
| Rodzaj: | Motoreduktor |
|---|---|
| Budowa: | TRWAŁY MAGNES |
| Orzecznictwo: | ROHS |
3,3 V 8 mm suwak liniowy Silnik krokowy z uchwytem Łatwy do sterowania liniowy silnik krokowy VSM0806
| Orzecznictwo: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| typu: | 2 Faza |
| Krok anioł: | 18 |
miniaturowy silnik krokowy 10mm Micro Stepper Motor 2-fazowy liniowy silnik suwakowy
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| FAZA: | 2 fazy |
| Napięcie: | 4,6V |
Silnik krokowy z mikroprzekładnią 10 mm Silnik medyczny Mini motoreduktor o kącie kroku 18 stopni
| Kąt kroku (stopnie):: | 18° |
|---|---|
| Faza: | 2 fazy |
| Napięcie: | 3,3 V ~ 12 V |
Mały rozmiar suwaka Silnik krokowy 8mm do przyrządów optycznych VSM0807C
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 stopni |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| napięcie: | 5,0 V |
2-fazowy 4-przewodowy mini silnik krokowy Wytrzymały 8-milimetrowy mikro liniowy silnik prądu stałego, silnik krokowy 3,3 V 0,2 A PM
| Kąt kroku (stopnie):: | 18 |
|---|---|
| Faza: | 2 |
| Napięcie: | 3,3 V |
ROHS 5V 10mm silnik z przekładnią mini, 2-fazowy silnik krokowy 18 ° P VSM10-816G
| typu: | Silnik z przekładnią |
|---|---|
| moment obrotowy: | Wysoki moment obrotowy |
| Budowa: | Trwały magnes |

